Чортків online

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

включених в протокол № 9

чергового засідання виконавчого комітету

Чортківської міської ради

  25 березня 2021 року

Індекс Назва рішення
168

Про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» за 2020 рік.

169

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ квартал 2021 року.

170

Про  включення громадян в списки квартирного обліку для покращення житлових умов.

171

Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно, квартиру № 3 в будинку квартирного типу по вул. Івана Франка,22 в місті Чорткові.

172

Про безкоштовну передачу майна.

173

Про надання дозволу на списання малоцінних необоротних активів.

174

Про затвердження актів передачі-приймання установ та майна. (Управління соціального захисту та охорони здоров’я).

175

Про затвердження актів передачі-приймання будівель та споруд. (Управління освіти , молоді та спорту міської ради).

176

Про усунення перешкод у користування землями житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Копичинецька,51 в місті Чорткові Тернопільської області, площею 0,0070 га, шляхом демонтажу самовільно встановленої огорожі.

177

Про схвалення цільової Програми збільшення статутного капіталу КП «Чортківське управління водопровідно-каналізаційного господарства» Чортківської міської ради на 2021 – 24 роки.

178

Про  оголошення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування.

179

Про затвердження калькуляції на послуги, що надаються комунальним підприємством « Чортківське виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» Чортківської міської ради

180

Про надання дозволу на проведення ремонту ігрового спортивного майданчика на території парку ім. Івана Франка в м. Чортків.

181

Про надання дозволу на облаштування майданчика для паркування автомобільних транспортних засобів по вул. Дениса Січинського,11 в м. Чортків.

182

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території парку Моклеків в с. Біла.

183

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Росохацького старостинського округу № 3 Чортківської міської територіальної громади.

184

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Білівського старостинського округу № 2 Чортківської міської територіальної громади.

185

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул. Золотарка,27а в в Білівському старостинському окрузі № 2 Чортківської міської територіальної громади.

186

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул. Степана Бандери,15 в м. Чортків.

187

Про надання дозволу на безоплатну передачу деревини непромислового використання (дрова).

188

Про зміну адреси на нежитловий будинок з господарськими будівлями та спорудами по вул. Незалежності,20, с. Росохач. Власник – Безпалько Іван Ярославович.

189

Про зміну адреси на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами по вул.. Івана Франка012 в с. Росохач. Власник – Заболотна Ганна Володимирівна.

190

Про присвоєння адреси на будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами по вул.. Романа Купчинського,9 в с. Біла. Власник – Семанчук Олександр Михайлович.

191

Про виділення в окремий об’єкт нерухомого майна шляхом присвоєння адреси на житлове приміщення зі складу магазину з житловими приміщеннями по вул.. Ринок,10В квартира 1 в м. Чортків. Власник – Боднар Наталія Іванівна.

192

Про відмову у надання дозволу Війтюк Наталії Петрівні на встановлення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності по вул.. Степана Бандери,13 в м. Чортків.

193

Про доцільність зміни проживання малолітнього Любого Михайла Назарійовича 13.10.2015 р.н. та встановлення його з батьком Любим Назарієм Михайловичем за адресою м. Чортків, вул.. Ольжича,26.

194

Про реєстрацію народження дитини.

195

Про надання дозволу Байдак С.Р. та Байдак Т.М. від імені малолітнього сина Байдака Дениса Сергійовича на отримання грошової компенсації за належне для отримання частини житлового приміщення.

196

Про надання дозволу гр.. Шостак Віталію Богдановичу на дарування належної йому 1/3 частини житлового будинку на 1/1 частини земельної ділянки на ім’я Даньо Ольги Володимирівни.

197

Про надання дозволу гр.. Яковець Ользі Романівні на укладення договору купівлі продажу належної їй ½ частини будинку на ім’я  брата Короля П.Т.

198

Про надання дозволу неповнолітній Атаманчук Анастасії Володимирівні на продаж належного їй житлового будинку та земельної ділянки, що знаходяться в с. Білобожниця Чортківського району.

199

Про надання дозволу гр. Чорненькій Галині Степанівні на дарування належних їй 3/7 частин будинку своїй дочці Дзедзицькій Марії Михайлівні.

200

Про надання дозволу гр. Чорненькому Михайлу Романовичу на дарування належної йому 1/7 частини житлового будинку своїй дочці Дзедзицькій Марії Михайлівні.

201

Про надання дозволу гр. Шикульській Ользі Михайлівні на дарування належної їй 1/7 частини житлового будинку своїй сестрі Дзедзицькій Марії Михайлівні.

202

Про надання дозволу гр. Євчеєвій Оксані Михайлівні на дарування належної їй 1/7 частини житлового будинку своїй сестрі Дзедзицькій Марії Михайлівні.

 

1 Поіменне голосування
2 Рішення   

3 Додатки  


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua