Чортків online

Архівний сектор

 

ЛУЖИНСЬКА Тетяна Миколаївна

 завідувач архівного секторуЧортківської міської ради

 тел. (03552)  2-23-77

E-mail:  tluzhynska @ chortkivmr.gov.ua

 

Графік роботи:
Понеділок-четвер: 8:00-17:15;
п’ятниця: 8:00-16:00;
обідня перерва з 13.00 до 14.00

 

Кадровий склад

Посада ПІБ
Головний спеціаліст архівного сектору Чортківської міської ради КЕЛИЧАВА Степан Іванович

 

Відповідно до рішень сесій Чортківської міської ради від 24 грудня 2019 р. № 1756; від 20 лютого 2020 р. № 1817 «Про добровільне приєднання до Чортківської міської територіальної громади»  приєднано без статусу юридичної особи Білівську сільську територіальну громаду (с. Біла), Бичківську сільську територіальну громаду (с. Бичківці), Росохацьку сільську територіальну громаду (с. Росохач), Скородинську сільську територіальну громаду (с. Скородинці), Горішньовигнанську сільську територіальну громаду (с. Горішня вигнанка, с. Переходи), Пастушівську сільську територіальну громаду (с. Пастуше)  Чортківського району Тернопільської області.

Історія створення та особливості діяльності архівного сектору

У зв’язку з набуттям статусу міста обласного значення (Постанова Верховної Ради України від 19 вересня 2013 року  № 609-VII «Про віднесення міста Чортків Чортківського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення») м. Чортків отримало ряд нових повноважень.

Розширилась структура міської ради, а саме з січня 2014 р. почав функціонувати архівний сектор без статусу юридичної особи (Рішення 40 сесії шостого скликання від 31 січня 2014 р. № 42 «Про затвердження структури апарату Чортківської міської ради та її виконавчого комітету на 2014 рік».)

В архівному секторі зберігаються документи Національного архівного фонду Чортківської міської ради згідно з наявною номенклатурою справ, де відображені документи, які утворюються під час  діяльності міської ради.

З метою задоволення потреб громадян, які можуть звернутися за копіями документів, довідками, витягами з документів, що забезпечить їх соціальні, майнові та інші права, основне завдання архівного сектору на сьогоднішній день полягає  в упорядкуванні документів Національного архівного фонду міської ради.

 

Нормативно-методична база

Про Національний архівний фонд та архівні установи

Про електронні документи та електронний документообіг

Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях

Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів

 Деякі питання документування управлінської діяльності.

Наказ Мінюсту від 08.04.2013 № 656/5 «Про затвердження Правил роботи архівних установ України».

Про затвердження Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації.  

Про затвердження Типового положення про архівний підрозділ державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації   

Закон України Про місцеве самоврядування в Україні 

Закон України Про добровільне об’єднання територіальних громад

 Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників 

Типові норми часу і виробітку на основні види робіт, що виконуються в архівних установах 

Про створення та налагодження належного функціонування архівних підрозділів у територіальних громадах (Державна архівна служба України. 05 лютого 2021 року. Обговорення теми)

Про звернення громадян

Про інформацію

Обговорення питань реорганізації архівних відділів районних державних адміністрацій (дискусія від 16 березня 2021 р. на платформі Державної архівної служби України)

Громадське обговорення проєкту Закону України “Про національні архівні інформаційні ресурси, управління документацією та ресурсами”

Теорія архівної справи


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua