Чортків online

Вас вітає сайт управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради!!!

Працівники управління  в тісній співпраці із навчальними закладами міста Чорткова спрямовують  свої зусилля на створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти, підвищення її  ролі в духовному, економічному, соціальному, інноваційному розвитку суспільства.

Детальнішу інформацію про діяльність управління освіти, молоді та спорту ЧМР Ви можете знайти на відповідних сторінках нашого сайту.

Навчальні заклади Чорткова готові до нового навчального року та впровадження НУШ

Упродовж літніх канікул школи міста Чорткова активно готувалися до нового навчального року. Радісно, що 3 вересня шкільний поріг переступлять 375 першокласників, що на 35 більше, ніж минулого року до порівняння.

За літній період, вже традиційно, проведено поточні та капітальні ремонти приміщень, промито системи опалення і, звичайно, докладено максимум зусиль для створення достойного освітнього простору, що передбачає реформа «Нова українська школа».

Ця реформа стартувала у тестовому режимі у минулому навчальному році. Для її реалізації вибірково у Тернопільській області було обрано 4 школи. Серед них  –  Чортківська ЗОШ № 7.

Начальник управління освіти, молоді та спорту міської ради стверджує, що реформа має позитивний результат.

«Зайдіть сьогодні до шкіл Чорткова. Усі вони майорять різноманітними кольоровими фарбами. На традиційній підлозі коричневого кольору вималювані та наклеєні цікаві фігури, букви, цифри. Стіни також прикрашають і казкові герої, і малюнки природи, і різноманітні куточки.

Ми маємо відходити від сумних сірих кольорів та монотонності.

Дуже дякую батькам, які матеріально та фізично доклали зусиль, аби класи виглядали так, які вони зараз є. Адже грошей у місцевому та державному бюджеті на все, на жаль, не вистачає.

Діти сьогодні дуже сучасні та розумні. Увесь необхідний комплекс (комп’ютер, куточок дозвілля, іграшки) допоможе їм більше зацікавитися навчанням. А якщо в школі цікаво, то і в навчанні будуть хороші показники».

На реалізацію реформи «Нова українська школа» з державного бюджету для потреб перших класів Чорткова виділено 586 167 гривень. З міського бюджету дофінансовано  ще 251 214 гривень. Урядом передбачено, що міста обласного значення мають дофінансовувати не менше 30 % на потреби реформи. За ці кошти передбачено купити одномісні парти та стільці для першокласників, інтерактивні комплекси (дошка, ксерокс, комп’ютер) та дидактичні матеріали.

Про стан справ «Нової української школи», результатів ЗНО начальник управління освіти, молоді та спорту Людмила Поліщук прозвітувала на розширеній нараді педагогічних працівників навчальних закладів міста Чорткова та на засіданні виконавчого комітету.

Погода

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21 

тел. (03552) 2-12-77
E -  mail: 


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua