Чортків online

 

НАТУРКАЧ Андрій Богданович

начальник відділу економічного розвитку та комунального майна Чортківської міської ради

Поштова адреса: м.Чортків вул. Т.Шевченка 21, 48501

Електронна адреса: 

Тел. (03552) 2-99-00

Графік роботи:

Понеділок-четвер: 8:00-17:15;
п’ятниця: 8:00-16:00;
обідня перерва з 13.00 до 14.00

Відділ економічного розвитку та комунального майна

Основні завдання відділу

 • Сприяння всебічному економічному розвитку територіальної громади міста Чорткова.
 • Забезпечення розвитку відносин міста Чорткова з містами- побратимами з інших регіонів України та з інших держав.
 • Здійснення наданих міською радою повноважень по управлінню майном, що є у комунальній власності територіальної громади міста Чорткова.
 • Здійснення інвентаризації та обліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, контроль за їх використанням і збереженням.
 • Приведення у відповідність документації на об’єкти комунального майна.
 • Підготовка та подання на затвердження міської ради планів приватизації майна, що є в комунальній власності територіальної громади міста Чорткова .
 • За заявою покупців подання на затвердження міської ради об’єктів, які підлягають приватизації.
 • Розгляд заяв щодо оренди комунального майна, викупу та підготовка проектів рішень на засідання профільних постійних комісій міської ради.
 • Проведення підготовчої роботи щодо приватизації комунального майна.
 • Облік проданого та орендованого комунального майна.
 • Забезпечення надходження коштів до міського бюджету від приватизації об’єктів комунальної власності.
 • Контроль за дотриманням користувачами об’єктами комунальної власності територіальної громади міста договірних зобов’язань щодо користування цим майном.

 

Начальник відділу - НАТУРКАЧ Андрій Богданович


 


Головний спеціаліст відділу - МОСТОВИК Наталія Василівна

ПрАТ "Агро-Продукт" - одне з провідних підприємств м'ясної промисловості України, засноване 1997 році на базі Росохачського консервного заводу.

Виробничі потужності підприємства становлять 50 тон переробки м'яса за зміну. Холодильні місткості розраховані на 500 т. одночасного зберігання продукції, передбачена комплексна переробка ВРХ та м'яса.

Для заготівки та переробки м'яса використовується обладнання імпортоване з Польші та Німеччини. Крокуючи у ногу з часом, ми успішно освоює сучасні технології. У  розпорядженні  підприємства – найновіша техніка, підтверджена сертифікатами відповідності Євросоюзу. А незмінною перевагою, завжди були і залишаються висока якість, оптимальні терміни та розумна вартість м'ясних продуктів.

Одним з основних пріоритетів розвитку підприємства є експорт м'ясних продуктів на Європейський та Азіаський  ринки ставши послом своєї країни в світі європейського бізнесу.

Контакти:

+38 (097) 776-06-21 (Telegram,Viber,Whatsapp) topmeatak@gmail.com anatoliy@agro-product.com.ua

с. Росохач, Чортківський район, Тернопільска обл. Україна 48560

 

Кондитерська фабрика «Golski Sweet Company» почала свою роботу в 2016 році і спеціалізується на виробництві високоякісної вафельної продукції та цукерок під власною торговою маркою «GOLSKI».
    Виробничі потужності розташовані в екологічно чистому регіоні України – місто Чортків Тернопільської області. Виробничі лінії фабрики мають сертифікацію HASPP, ISO 2200.
    Свою продукцію фабрика розповсюджує як на території України так і на міжнародних ринках. Фабрика реалізує свою продукцію на таких ринках як  Велика Британія, Іспанія, Польща, Німеччина, Франція, Румунія, Молдова, Литва, Ірак, Азербайджан, Туреччина, Нова Зеландія.

Контакти: E-mail: golskisc@gmail.com
Тел. 0038 (03552) 2-66-54
Факс: 2-66-14
Адреса : 48500, Україна, Тернопільська область,
м. Чортків, вул. Гранична 14а

 

"Біллербек" - німецька родинна компанія, котра займається розробкою та виробництвом товарів для сну. Компанію засновано в 1921-му році, в м.Вупперталь, Німеччина. Сьогодні продукція ТМ Біллербек виготовляється в Швейцарії, Німеччині, Угорщині, та Україні. А представництва компанії відкриті по всьому світу. Перше підприємство в Україні було засновано в 1991-му році, в м.Чортків. На сьогоднішній день "Біллербек Україна перо-пухова фабрика" являється провідним виробником ковдр, подушок, наматрацників та інших товарів для сну за найновішими європейськими технологіями та в кращих традиціях компанії. "Біллербек" - це бренд, якому довіряють в усьому світі."

Контакти : office@billerbeck-ukraine.net

вулиця Копичинецька, 126, Чортків, Тернопільська область, 48503

 

"ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» вже понад 14 років функціонує в Україні і є частинкою концерну Sumitomo Electric Bordnetze – провідного виробника суцільних кабельних мереж. Чортківська філія ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» створена у червні 2016 року. Підприємство займається виготовленням кабельно-провідникової продукції до автомобілів Vokswagen Golf 8, Audi A6, Audi e-Tron та Porsсhe J1.

Контакти :

48500, ТЕРНОПІЛЬСЬКА область, місто ЧОРТКІВ(ПН), вулиця КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО, будинок 29-Е

 

Перероблення молока, виробництво масла та сиру

Контакти: 03552@ukr.net

Україна, 48500, Тернопільська обл., місто Чортків(пн), ВУЛИЦЯ КОПИЧИНЕЦЬКА, будинок 130

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту