Чортків online

Архівний сектор

 

ЛУЖИНСЬКА Тетяна Миколаївна

 завідувач сектору

 тел. (03552) 3-91-19, 2-23-77

E-mail:  tluzhynska @ chortkivmr.gov.ua

Кадровий склад сектору:

Посада

Прізвище, ім’я, по-батькові

   

Історія створення та особливості діяльності архівного сектору

У зв’язку з набуттям статусу міста обласного значення (Постанова Верховної Ради України від 19 вересня 2013 року № 609-VII «Про віднесення міста Чортків Чортківського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення») м. Чортків отримало ряд нових повноважень.

Розширилась структура міської ради, а саме з січня 2014 р. почав функціонувати архівний сектор (Рішення 40 сесії шостого скликання від 31 січня 2014 р. № 42 «Про затвердження структури апарату Чортківської міської ради та її виконавчого комітету на 2014 рік».)

В архівному секторі зберігаються документи, що стосуються основних питань діяльності міста та його життєзабезпечення: рішення виконавчого комітету та рішення сесій Чортківської міської ради.

Наразі, з метою використання інформації для популяризації роботи міської ради та задоволення потреб громадян, які можуть звернутися за копіями документів, довідками, витягами з документів, що забезпечить їх соціальні, майнові та інші права основне завдання архівного сектору полягає  в упорядкуванні документів архівного фонду міської ради.

 

Нормативна база

Про Національний архівний фонд та архівні установи

Про електронні документи та електронний документообіг

Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях

Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА. від 17 січня 2018 р. № 55КиївДеякі питання документування управлінської діяльності.

https://zakon.rada.gov.ua/go/55-2018-%D0%BF

Примірні норми часу (виробітку)  на основні види робіт в архівних підрозділах органів державної влади,  місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій:

https://archives.gov.ua/Law-base/Regulations/index.php?2001-n


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 3-91-19
тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua