Чортків online

Про роботу комунальних служб

Комунальні служби Чорткова продовжують злагоджено працювати  над покращенням стану об’єктів інфраструктури, будинків, проводять благоустрій міста.

Працівники КП «Чортківське ККП» завершили капітальний ремонт дороги на вулиці Вербовій, вимостивши її бруківкою. Цією вулицею щодня йдуть на навчання сотні студентів медичного та педагогічного коледжів, а також школярів ЗОШ №7. Також продовжуються роботи із вимощення бруківкою тротуару на вулиці Млинарській (від автобусної зупинки «Педколедж» у напрямку до колишнього млина).

Як повідомлялось раніше, розпорядженням Кабміну від 10 липня 2019 року №500-р до бюджету Чорткова направлено 10 млн грн на частковий капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності. Нещодавно завершився тендер на ремонт дороги, тож роботи почнуться вже ближчим часом. Нагадаємо, 30 липня спеціальна комісія, до якої увійшли керівники комунальних підприємств та депутати міськради, вирішили, що капітальний ремонт дороги розпочнеться від розвилки поруч із хлібокомбінатом, а далі – вниз по вулиці.

Працівники КП «Чортківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства» встановлювали колодязь з засувками на розв’язці вулиць Ринок, Шевченка, Мельника, Карабіневича. Також спеціалісти комунального підприємства проводять ремонті роботи по заміні водопровідної мережі на вул. Ринок. Станом на сьогодні там вже замінено 100 м старих чавунних труб на нові металопластикові.

У багатоквартирному будинку, що по вул. Сонячна, 8, працівники КП «Чортків Дім» проводять поточний ремонт в під’їзді; по вул. Шевченка, 39, Лепкого, 5, Коновальця, 1 здійснено заміну каналізаційних та водопровідних стояків.

          

 

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту