Чортків online

У Чорткові запрацювали ще три «розумні» табло

У травні в нашому місті з’явилося перше електронне  інформаційне табло з графіком руху маршруток на зупинці «Автобусна станція» (вул. Копичинецька). А нещодавно ще три такі табло встановили на двох зупинках  «Центр» (неподалік супермаркету «Рукавичка», вул. Гончара і навпроти магазину «Родинна ковбаска») та «Кадуб» (біля готельно-ресторанного комплексу «Гетьман»).

До слова, цього року всі легальні маршрутки, що курсують Чортковом, за кошти платників податків міста обладнали gps-трекерами, тож відтепер міська рада має доступ до наступної інформації: з якою періодичністю їздять водії, чи дотримуються графіку, чи їздять у мікрорайони, котрі називають нерентабельними (як-от, для прикладу, Бердо).

Відтепер в онлайн-режимі відстежується місцезнаходження всіх маршруток, система вираховує середню швидкість та відображає на інформаційному табло, через скільки приблизно приїде транспорт на цю зупинку. Інформація з транспортних засобів зчитується системою кожні 5 секунд. Якщо маршрутка різко змінює швидкість або робить непередбачену зупинку – відбувається додаткове зчитування координат. Кожні 10 секунд дані передаються на сервер.

Отож, на електронних інформаційних табло відображатиметься номер маршруту, напрямок руху автобуса (Синяково, Бердо, Залізничний вокзал, Борднетце і т.д.), а також час прибуття маршрутки на дану зупинку. Окрім того, табло обладнані Wi-Fi, камерою відео спостереження, годинником та usb-виходом для зарядки смартфонів чи інших приладів.

Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-99-00
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту