Чортків online

Чортків’яни знову протестували проти високих тарифів на газ та плати за його транспортування

 
✅Сьогодні обурені чортків’яни знову прийшли під стіни міської ради з акцією протесту проти високих цін на газ та його транспортування. Активісти одноголосно вимагали скасувати плату за транспортування блакитного палива. Більшість із людей, що прийшли до стін міської ради – пенсіонери. Вони скаржилися на низькі пенсії та обурювалися тим, що плата за транспортування газу в різних регіонах України відрізняється, а пенсії – однакові.
Вислухати активістів вийшов міський голова Володимир Шматько.
✅«На жаль, органи місцевого самоврядування ніяким чином не впливають на ціну на газ. 11 січня ми збирали позачергову сесію міської ради, на якій прийняли рішення про звернення до вищих органів влади щодо скасування підвищення тарифів на газ, електроенергію та транспортування газу.
✅Цим висловили протест проти зростання ціни на природний газ, електроенергію, підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу. Відтак, Кабмін запровадив граничну ціну на газ – 6,99 грн за кубометр спожитого палива 1,79 грн – за розподіл.
✅Чому ж ми вимушені платити за транспортування газу? Труби, по яких блакитне паливо потрапляє до наших домівок потребують технічного обслуговування та ремонту. Тож кошти із плати за транспортування йдуть на ці потреби», – зазначив Володимир Петрович.
?Цікавило активістів і питання підвищення цін на водовідведення. Пояснюючи присутнім близькі зміни у платіжках за комірне, міський голова зазначив:
✅«Очисні споруди, які не працювали понад 30 років, нарешті запустили. Їх діяльність зменшує негативний вплив на екологію цілого краю. Проте на обслуговування очисних також необхідні чималі кошти.
✅Ми розуміємо, що в період коронакризи людям і так нелегко, тому поки відтерміновуємо підвищення плати за водовідведення, а різницю в тарифах будемо компенсувати з бюджету міста. Себто кожного місяця близько 200 тис. грн з бюджету ми віддаватимемо водоканалу, щоб покрити частину, якої не вистачає».
?Окрім цього, міський голова закликав мітингувальників не перекривати дороги, бо, за його словами, це ніяким чином не допоможе у вирішенні питання.
Рубрики: Важливі | Новини

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua
Перейти до вмісту