Нове життя. Як вимушено переселені українці влаштовуються у Чорткові
Ми продовжуємо знайомити вас із вимушено переселеними українцями, котрі тимчасово проживають у Чорткові. Сьогодні розповімо про людей, котрі віднедавна влаштувалися і працюють у комунальному підприємстві «Благоустрій» Чортківської міської ради. Люди, котрі мали власне житло, автомобілі, улюблену роботу, друзів, але через повномасштабне вторгнення рашистських орків були вимушені покинути власну домівку.
Пан Ігор вже більше 20-ти років мешкав у Харкові із донькою та дружиною, працював будівельником. Віднедавна працює на комунальному підприємстві «Благоустрій».
Цікаво, що пан Ігор родом із Чорткова, тому місто для нього зовсім рідне. Сюди разом із сім’єю приїхав до батька. Чоловік розповідає, що йому було зовсім не важко освоїтися у Чорткові, бо це місто його дитинства, але все ж чекає на перемогу і день, коли зможе відбудовувати Харків.
Пані Інна та пані Наталя також із Харківщини – із міста Ізюм, котре зараз окуповане рашистами. Там у жінок залишилися чоловіки, зв’язку із ними немає вже більше двох тижнів.
Та попри все Інна та Наталя не втрачають оптимізму і вірять у перемогу. До 24 лютого пані Інна працювала на заводі, а Наталя – вихователькою у дитячому садочку. Приїхавши до Чорткова, жінки зрозуміли, що довго вдома не всидять і спершу пішли на толоку, а потім дізналися в міського голови чи є якась робота. Зараз обидві працюють у комунальному підприємстві «Благоустрій».
Варто зазначити, що до війни вони не були знайомі, подружилися в Ізюмі, коли разом ховалися у бомбосховищі, а зараз проживають в одному будинку.
Чортків вразив жінок мальовничими вулицями, архітектурою та, перш за все, добрими людьми.
Останні новини
РАДА ОБОРОНИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАБОРОНИЛА ПРОВЕДЕННЯ УРОЧИСТИХ ВИПУСКНИХ
Ні вже звичної ходи випускників до площі Героїв Євромайдану, ні урочистого вручення золотих та …Читати даліПРЕДСТАВНИКИ ООН ВІДВІДАЛИ ЧОРТКІВ ТА ОГЛЯНУЛИ БУДІВНИЦТВО СМАРТ-КВАРТИР ДЛЯ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
У Чорткові гостювали поважні гості – очільник львівського хабу УГКС ООН Джозеф Кроулі, координатор …Читати далі«єВідновлення» В ДІЇ: ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКУ ПРО РЕМОНТ ПОШКОДЖЕНОГО ЧЕРЕЗ ВІЙНУ ЖИТЛА У ЗАСТОСУНКУ
єВідновлення — це грошова допомога від держави на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. …Читати далі7 червня 1919 року почався героїчний наступ Української Галицької Армії, відомий в історії як «Чортківська офензива»
Протягом 7-28 червня 1919-го 25 тисяч українських військових змусили відступати по всій лінії фронту 40-тисячну …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНКА МАРІЯ ОЧКІНА – ПРИКЛАД ЖЕРТОВНОСТІ
Від імені усієї Чортківської громади та міського голови Володимира Шматька, а також наших військових …Читати далі