Шановні батьки, випускники Херсонщини!
Стартує видача документів про освіту випускникам закладів освіти Херсонської області.
З 20 червня відповідні документи розпочнуть видавати на базі Криворізького природничо-наукового ліцею, за адресою: м. Кривий Ріг, вул Володимира Великого, 32-А (Саксаганський район).
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
випускник, один із батьків, інші законні представники, інші особи з довіреністю, посвідченою нотаріально або керівником підприємства, установи, організації, органу місцевого самоврядування. При собі мати посвідчення особи та документ з оцінюванням результатів навчання випускника.
#ВАЖЛИВО
Також документи й додатки до них видаватимуть в закладах освіти Херсонщини, а саме:
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
видає документи для випускників Асканія Нова, Бериславської, Бехтерської,
БілозерськоЇ, Борозенської, Великокопанівської, Великолепетиської, Великоолександрівської, Виноградівської, Верхньорогачицької, Таврійської територіальних громад.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
видає документи випускникам Високопільської, Генічеської, Голопристанської, Горностаївської, Дар’ївської, Чаплинської територіальних громад.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
видає документи випускникам Долматівської, Зеленопідської, Іванівської, Каланчацької, Калинівської, Каховської, КостянтинівськоЇ, Кочубеївської, Лазурненської,Любимівської, Милівської, Мирненської, Музиківської, Нижньосірогозької територіальних громад.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Валерія Віталіївна 0965285249, 0957092124
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
для випускників Новокаховської, Новомиколаївської, Нововоронцовської, Новоолександрівської, Новорайської, Новотроїцької, Олешківської, Присиваської,Рубанівської територіальних громад.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Іванна Іванівна 0960424804
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
для випускників Скадовської, Станіславської, Тавричанської, Тягинської, Хрестівської, Чорнобаївської, Чулаківської, Ювілейної територіальних громад, Таврійського навчально-реабілітаційного центру ХОР, Старозбур’ївської спеціальної школи ХОР, Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ХОР, КЗ “Навчально-виховний комплекс “Школа гуманітарної праці” ХОР, Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ХОР, Калинівської спеціальної школи ХОР, Новокиївської спеціальної школи ХОР, Сиваської спеціальної школи ХОР, Херсонської спеціальної школи ХОР, Херсонського наукового ліцею ХОР, КЗ “Ольгівський науковий ліцей-інтернат” ХОР, Високопільського ліцею ХОР.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Людмила Анатоліївна 0974171827
Отримати документи можна з 10:00 до 15:00 понеділок-п’ятниця.
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![📣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
Останні новини
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі