Чортків online

12 -сесія Чортківської міської ради VIII скликання

Індекс Назва рішення
 314  

Про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Чортківської міської ради  за 2020рік.

315

Про роботу Чортківської   міської  комунальної  дитячо – юнацької спортивної  школи за 2020 рік.  

316

.Про  виконання   Програми по забезпеченню пільгових  категорій  жителів    Чортковської міської територіальної громади  лікарськими  засобами   у  разі  амбулаторного  лікування  у  2020 році.

317

Про   виконання   Програми  підтримки  осіб  у м. Чорткові,  які страждають   на  рідкісні  захворювання  у 2020 році.

318

Про внесення змін до  рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 96      «Про затвердження Програми соціальної підтримки малозахищених верств громадян  Чортківської  міської територіальної громади « Турбота» на 2021-2023 роки»

319

Про внесення змін та  доповнень до рішення  міської ради від 24 грудня 2020 року № 89  « Про  затвердження Програми « Милосердя на 2021-2023роки».

320

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства   «Чортківська  міська стоматологічна поліклініка» Чортківської міської ради.  

321

Про внесення  змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства « Чортківськиа міська стоматологічна поліклініка» Чортківської міської ради на 2021-2023 роки.  

322

Про затвердження Статуту Чортківської міської  комунальної  дитячо – юнацької спортивної школи Чортківської міської ради Тернопільської області у новій редакції.

323

Про безкоштовну передачу майна.

324

Про затвердження положень про структурні підрозділи виконавчих органів  Чортківської міської ради

325

Про внесення змін та затвердження Програми розвитку туризму в Чортківській міській територіальній громаді на 2021-2023 р. в новій редакції.

326

Про затвердження Програми енергоефективних заходів в бюджетних установах Чортківської міської ради на 2021- 2024 рр.

327

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Чортківської міської територіальної громади.

328

.Про затвердження організаційної структури комунального підприємства «Чортківський туристично-інформаційний центр» Чортківської міської ради.

329

Про затвердження Положення про оплату праці працівників комунального підприємства «Чортківський туристично-інформаційний центр» Чортківської міської ради.

330

Про затвердження Положення про найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Чортківської міської територіальної громади.

331

Про затвердження Програми збільшення статутного капіталу КП «Чортківське виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» Чортківської міської ради  на 2021 – 2024 роки.

332

Про затвердження договорів та  угод  з Чортківською міською радою.

333

Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №142 « Про  бюджет Чортківської міської територіальної громади на 2021 рік»

334

 Про надання дозволу комунальному підприємству « Чортківське виробниче управління  водопровідно – каналізаційного господарства» на укладення  договору  фінансового лізингу на придбання спеціалізованого транспортного засобу.

335

Про відмову у наданні дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території (зміна цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Богдана Хмельницького в місті Чорткові Тернопільської області.

336

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Чортків.

337

Про надання дозволу на складання  проекту  землеустрою щодо відведення   земельної ділянки  в оренду по вул. Ринок, ** в м. Чорткові Тернопільської області.

338

Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у   власність (оренду) в с. Бичківці  Чортківського району Тернопільської області.

339

Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у   власність (оренду) в с. Біла  Чортківського району Тернопільської області.

340

Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у   власність (оренду) в с. Горішня Вигнанка  Чортківського району Тернопільської області.

341

Про надання дозволу громадянам на складання технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у   власність (оренду) в с. Росохач  Чортківського району Тернопільської області.

342

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в с. Біла Чортківського району Тернопільської області.

343

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в с. Росохач Чортківського району Тернопільської області.

344

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в с. Скородинці Чортківського району Тернопільської області.

345

 Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною  площею 0,3248 га в постійне користування об’єднанню  співвласників багатоквартирного житлового будинку « ЖИТЛО ЛЮКС  88» для будівництва і обслуговування  багатоквартирного житлового будинку по вул.. Незалежності,** в м. Чортків Тернопільської області.

346

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок в місті Чорткові  Тернопільської області.

347

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок в с. Бичківці  Тернопільської області.

348

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок в с. Біла  Тернопільської області.

349

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок в с. Переходи  Тернопільської області.

350

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок в с. Росохач Чортківського району Тернопільської області.

351  

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передача їх у власність громадянам в м. Чорткові Тернопільської області.

352  

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передача їх у власність громадянам в с. Бичківці Тернопільської області.

353  

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передача їх у власність громадянам в с. Біла Тернопільської області.

354  

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передача їх у власність громадянам в с. Пастуше Тернопільської області.

355  

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та передача їх у власність громадянам в с. Росохач Тернопільської області.

356  

Про передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок в м. Чортків  Чортківського району Тернопільської області.

357  

Про передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок в с. Пастуше Чортківського району Тернопільської області.

358  

Про передачу громадянам безоплатно у власність земельних ділянок в с. Переходи Чортківського району Тернопільської області.

359  

 Про припинення дії договору оренди  земельної ділянки, укладеного між Чортківською міською радою та *** 10 квітня 2020року по вул.. Монастирська,** приміщення ** в м. Чорткові

 

Поіменне голосування
Рішення  

Додатки  


ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА
РАДА

Контакти:
48500, Україна, Тернопільська обл.
м.Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21

тел. (03552) 2-27-98
24636045@mail.gov.ua
info@chortkivmr.gov.ua