Відділ муніципальної інспекції та контролю за паркуванням Чортківської міської ради останнім часом виявляє все більше і більше порушників правил дорожнього руху.
Водії масово заїжджають у пішохідну частину міста, залишаючи там авто, паркуються на пішохідних переходах поблизу Чортківської лікарні, зупиняються біля Домініканського костелу. Це часто створює небезпеку як для пішоходів, так і для інших учасників дорожнього руху.
Вкотре звертаємось до водіїв! Ми чудово усвідомлюємо, ...
Державна служба з надзвичайних ситуацій разом із Повітряними Cилами та обласними військовими адміністраціями запустили поділ на райони по всій країні, окрім Донецької та Луганської областей.
Диференціація сигналу за окремими районами допоможе скоротити тривалість тривог у тих громадах, де в конкретний момент немає реальної загрози.
Крім цього, передача сигналу від Повітряних сил до ДСНС тепер триває не кілька хвилин, а 8–15 секунд, що підвищує оперативність реагування.
15 грудня у Чортківській громаді відбувся інформаційно-комунікаційний захід для представників учнівської, батьківської та вчительської спільнот «Майбутнє, яке обираємо МИ: як громада підтримує вибір професії». Цей захід є частиною системи профорієнтації, яка реалізується за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».
Проєкт реалізується у партнерстві з Цюрихським педагогічним університетом за підтримки Швейцарії, ...
Управління соціального захисту та охорони здоров’я Чортківської міської ради повідомляє: напередодні Різдвяних свят люди з 1-ю групою інвалідності (з дитинства) можуть отримати продуктовий набір. Крупи, борошно, консерви, майонез та олія.
Отримати набір може хтось із родичів, потрібно пред'явити паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення людини з інвалідністю.
Місце отримання: Чортківська міська рада, 14 каб., у робочий час: пн-чт 8:00-17:15, пт 9:00-16:00.
У вечір неділі до Центру культурних послуг ім. Катерини Рубчакової завітав Тернопільський театр ім. Т.Г. Шевченка із трагікомедією «Тернопільська Неаполітана». Це була друга вистава цього театрального сезону.
Вартістю входу був донат на Збройні Сили України від 100 грн. Завдяки театральному мистецтву люди задонатили на потреби військових 13 290 грн, які передадуть благодійному фонду «Покрова Чортків».
«Тернопільська Неполітана» – напрочуд життєва історія про жінку, долю якої ...